Office Hours (8.x-1.27) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: none
am: ምንም

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Clear
am: አጥራ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
