Office Hours (8.x-1.27) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: none
ast: nengún

en: no
ast: non

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Table
ast: Tabla

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Select list
ast: Esbilla

en: First day of week
ast: Primer día de la selmana
