Office Hours (8.x-1.27) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: none
ca: cap

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Comment
ca: Comentari

en: Plain text
ca: Text pla

en: Day
ca: Dia

en: Table
ca: Taula

en: All day
ca: Tot el dia

en: Hidden
ca: Ocult

en: Clear
ca: Neteja

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: First day of week
ca: Primer dia de la setmana

en: Current status
ca: Estat actual

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: 1 exception | @count exceptions
ca[0]: 1 excepció
ca[1]: @count excepcions

en: not
ca: no

en: Seasons
ca: Temporades

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Add exception
ca: Afegeix una excepció

en: 5 minute
ca: 5 minuts

en: 15 minute
ca: 15 minuts

en: Time increments
ca: Increments de temps

en: 30 minute
ca: 30 minuts

en: 24 hour time
ca: Format horari 24 hores

en: 12 hour time
ca: Format horari 12 hores

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: A value must be selected for %part.
ca: Cal seleccionar un valor per a %part.
