Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Size
af: Grootte

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Send
af: Stuur

en: Languages
af: Tale
