Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Languages
am: ቋንቋዎች
