Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Size
ar: الحجم

en: URL:
ar: المسار:

en: Performance
ar: الأداء

en: Send
ar: أرسل

en: Languages
ar: اللغات

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول
