Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Size
ast: Tamañu

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Send
ast: Unviar

en: Languages
ast: Llingües
