Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Size
az: Ölçü

en: Performance
az: Performans

en: Languages
az: Dillər

en: About
az: Haqqında
