Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Size
be: Памер

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Send
be: Адаслаць

en: Languages
be: Мовы

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб
