Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Size
bg: Размер

en: Performance
bg: Производителност

en: Send
bg: Изпрати

en: Temperature
bg: Температура

en: Languages
bg: Езици
