Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে
