Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
