Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Size
bs: Veličina

en: Send
bs: Pošalji

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Languages
bs: Jezici
