Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Performance
ca: Rendiment

en: Send
ca: Enviar

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Languages
ca: Llengües

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Processing...
ca: Processant...
