Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Size
cy: Maint

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Send
cy: Anfon

en: Languages
cy: Ieithoedd
