Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Performance
da: Ydelse

en: Temperature
da: Temperatur

en: Languages
da: Sprog

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Memory
da: Hukommelse

en: Processing...
da: Behandler...
