Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Size
dz: ཚད།

en: URL:
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ:

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་
