Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Performance
el: Απόδοση

en: Send
el: Αποστολή

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Ready
el: Έτοιμος
