Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Performance
eo: Rendimento

en: Send
eo: Sendu

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Features
eo: Ecoj
