Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Size
es: Tamaño

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Performance
es: Rendimiento

en: Model
es: Modelo

en: Send
es: Enviar

en: General Settings
es: Configuración General

en: Temperature
es: Temperatura

en: Languages
es: Idiomas

en: Features
es: Características

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Usage
es: Uso

en: Source:
es: Fuente:

en: About
es: Acerca de

en: Memory
es: Memoria

en: Ready
es: Preparado

en: Processing...
es: Procesando...

en: Initializing...
es: Inicializando...
