Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Size
et: Suurus

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Performance
et: Jõudlus

en: Model
et: Mudel

en: Send
et: Saada

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Languages
et: Keeled

en: Features
et: Omadused

en: About
et: Programmist
