Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: URL:
fa: نشانی:

en: Performance
fa: کارایی

en: Model
fa: مدل

en: Send
fa: ارسال

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Ready
fa: آماده
