Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Send
fi: Lähetä

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Languages
fi: Kielet

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja
