Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan

en: Languages
fil: Mga wika
