Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Size
is: Stødd

en: URL:
is: Leinki:

en: Performance
is: Orka

en: Languages
is: Mál

en: About
is: Um
