Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Size
fr: Taille

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: URL:
fr: URL :

en: Model
fr: Modèle

en: Send
fr: Envoyer

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Temperature
fr: Température

en: Languages
fr: Langues

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Usage
fr: Utilisation

en: Source:
fr: Source :

en: About
fr: À propos

en: Memory
fr: Mémoire

en: Enable Debug Mode
fr: Activer le Mode de Débogage

en: Ready
fr: Prêt

en: Processing...
fr: En cours de traitement...

en: Requirements:
fr: Pré-requis:
