Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Performance
gl: Rendemento

en: Send
gl: Enviar

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Languages
gl: Idiomas

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
