Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Size
he: גודל

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Performance
he: ביצועים

en: Send
he: שלח

en: Languages
he: שפות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Processing...
he: בתהליך עיבוד...
