Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Send
hr: Pošalji

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Languages
hr: Jezici

en: Features
hr: Značajke

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
