Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Size
hu: Méret

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: URL:
hu: Webcím:

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Model
hu: Modell

en: Send
hu: Küldés

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Features
hu: Jellemzők

en: Usage
hu: Használat

en: Source:
hu: Forrás:

en: About
hu: Leírás

en: Memory
hu: Memória

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Ready
hu: Kész

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Initializing...
hu: Előkészítés…
