Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Languages
hy: Լեզուներ
