Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Size
id: Ukuran

en: Performance
id: Performa

en: Send
id: Kirim

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Features
id: Fitur

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Processing...
id: Memproses...
