Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Size
is: Stærð

en: URL:
is: Slóð:

en: Performance
is: Afköst

en: Send
is: Senda

en: Languages
is: Tungumál

en: About
is: Um
