Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Size
ja: サイズ

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Send
ja: 送信

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Languages
ja: 言語

en: Features
ja: フィーチャー

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
