Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Size
jv: Ukuran

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Send
jv: Kirim

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: About
jv: Ngenani
