Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Size
ka: ზომა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Languages
ka: ენები
