Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Size
kk: Көлем

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Languages
kk: Тілдер
