Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: URL:
km: URL ៖

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Languages
km: ភាសា

en: About
km: អំពី
