Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Source:
kn: ಆಕರ:

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Memory
kn: ಮೆಮೊರಿ

en: Downloading
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್ ಮಾಡುವಿಕೆ

en: Ready
kn: ತಯಾರಿದೆ

en: Processing...
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...
