Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Size
ku: قەبارە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Languages
ku: زمانەکان

en: About
ku: دەربارە
