Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Performance
lt: Veikimas

en: Model
lt: Modelis

en: Send
lt: Siųsti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
