Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Model
lv: Modelis

en: Send
lv: Sūtīt

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Languages
lv: Valodas

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...
