Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Performance
mn: Хурд

en: Send
mn: Илгээх

en: Temperature
mn: Температур

en: Languages
mn: Хэлнүүд
