Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: About
my: အကြောင်း
