Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: About
ne: बारेमा
