Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Size
nl: Grootte

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Model
nl: Model/type

en: Send
nl: Versturen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Languages
nl: Talen

en: Usage
nl: Gebruik

en: Source:
nl: Bron:

en: About
nl: Over

en: Memory
nl: Geheugen

en: Ready
nl: Gereed

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: Requirements:
nl: Vereisten:
