Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
