Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Performance
pl: Wydajność

en: Send
pl: Wyślij

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Languages
pl: Języki

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Memory
pl: Pamięć

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...
