Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Size
ps: كچه

en: Performance
ps: كارېدون

en: About
ps: په اړه
