Offline AI (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Size
pt: Tamanho

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Performance
pt: Desempenho

en: Model
pt: Modelo

en: Send
pt: Enviar

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Temperature
pt: Temperatura

en: Languages
pt: Idiomas

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Memory
pt: Memória

en: Ready
pt: Pronto

en: Processing...
pt: Processando...
